Industruino – průmyslové Arduino - Vakuotechnika.cz

Přihlášený uživatel:Odhlásit
Přejít na obsah

Industruino – průmyslové Arduino

Arduino na DIN lištu
    Industruino je programovatelná jednotka pro průmyslovou automatizaci založená na platformě Arduino, kompatibilní s Leonardem splňující průmyslové standardy. Zařízení je navrženo pro montáž do rozvaděčů – montáž na DIN lištu, úroveň napájecího napětí a vstupů / výstupů je rovněž přizpůsobena průmyslovému použití. Základní jednotka Industruina je vybavena grafickým LCD displejem a třemi tlačítky. Vyrábí se v několika variantách a lze ji rozšířit o další moduly, aktuálně rozhraní Ethernet. Nedávno se projekt Industruino oficiálně zapojil do programu Arduino AtHeart.
Industruino aplikace
Varianty Industruina:
Industruino PROTO kit – vývojová platforma, napájecí napětí 8-28V DC, I/O kanály jsou připojené přímo na CPU jednotku a mají úroveň 5V. Deska se svorkovnicí obsahuje prototypové pole. K modulu lze připojit rozšiřující moduly. CPU jednotka se dodává ve dvou variantách.
Industruino IND.I/O kit
Industruino IND.I/O kit – platforma pro průmyslovou aplikaci, napájecí napětí 6,5-32V DC, úroveň I/O kanálů 12/24V. K modulu lze připojit rozšiřující moduly. CPU jednotka se dodává ve dvou variantách.
Ethernet pro Industruino
Ethernet Module – rozšiřující modul s rozhraním Ethernet a slotem pro Micro-SD kartu.
Více informací na oficiální stránce Industruina.
Jiří Štěpán
Pohoří 213, CZ518 01 Dobruška
tel.: +420 603 903 521
Návrat na obsah