Vakuové aparatury - Vakuotechnika.cz

Přihlášený uživatel:Odhlásit
Přejít na obsah

Vakuové aparatury

Podrobné informace o zařízení zobrazíte kliknutím na obrázek
Vakuové pece
Vysokoteplotní vakuová pec VP450
    Vakuová pec VP450 je univerzální zařízení umožňující provádět tepelné zpracování vsázky ve vakuu nebo atmosféře inertních plynů. Pec je určena zejména pro kapilární pájení, lesklé žíhání, slinování, popouštění, difúzní svařování a odplyňování. Maximální provozní teplota je do 1300 °C.

Konstrukční práce elektro · Dodávka řídícího systému
Vakuová pec VPK 900
    Horizontální vakuová pec pro odplyňování součástek ve vakuu před dalším zpracováním v optickém a elektrotechnickém průmyslu.

Vakuová pec VP 800
    Horizontální vakuová pec pro odplyňování součástek ve vakuu před dalším zpracováním v optickém a elektrotechnickém průmyslu.

Vakuová pec VP 500
    Slouží k odplyňování kovových dílců ve vakuu.

Vakuová suška VSZ-233
    Zařízení slouží k temperování, odplynění a čištění povrchu drobných předmětů ve vakuu nebo pod ochrannou atmosférou (s nižším tlakem než je okolní atmosféra) při teplotě do 200 °C.

Konstrukční práce elektro · Vývoj zakázkového řídícího systému na bázi jednočipového mikropočítače


Zařízení pro nanášení tenkých vrstev ve vakuu
Vakuová napařovací  aparatura VNA600
    Vakuová napařovací aparatura VNA600 je určena k nanášení tenkých vrstev na kovové i nekovové materiály. Konstrukcí a vybavením je aparatura předurčena k využití především na nanášení technických a optických vrstev.

Konstrukční práce elektro · Programování SoftPLC aplikace · Vývoj systému na měření depozice tenkých vrstev pomocí krystalu
Vakuová napařovací  aparatura VNZ1202 / VNZ1202K
    Vakuové napařovací zařízení VNZ1202 je určeno k nanášení tenkých vrstev na kovové i nekovové materiály v elektrotechnickém průmyslu, strojírenství a dekorativní galanterii (bižuterie, sklo, keramika a pod.)

Konstrukční práce elektro · Programování SoftPLC aplikace · Vývoj systému na měření depozice tenkých vrstev pomocí krystalu


Ostatní aparatury
Odplyňovací komora
    Odplyňovací komora pro vakuové odplynění pryskyřic v elektronickém průmyslu např. pro zalévání elektronických bloků do pouzder, zalévání transformátorů a různých cívek, lepení těžkých součástek na DPS, zalévání elektronických součástek na DPS.

Zařízení na odsávání oleje z palivových čerpadel RT-2012
    Používá se při výrobě palivových čerpadel pro automobilový průmysl.

Termovakuová komora
    Termovakuová komora slouží k simulaci extrémních klimatických podmínek pro potřeby testování přístrojů a jejich součástí např. pro potřeby leteckého průmyslu a kosmického výzkumu.

VVA01, VVA02
    Speciální vysoušecí zařízení pro vakuové sušení kontejnerů s jaderným palivem před uložením do úložiště.
ZV811, ZV821
    Zařízení na lakování transformátorů a cívek technologií zaléváním ve vakuu.

Jiří Štěpán
Pohoří 213, CZ518 01 Dobruška
tel.: +420 603 903 521
Návrat na obsah