Rekonstrukce vakuových aparatur - Vakuotechnika.cz

Přihlášený uživatel:Odhlásit
Přejít na obsah

Rekonstrukce vakuových aparatur

Rekonstrukce školní vakuové napařovací aparatury Chirana PP300
    Jednalo se o školní vakuovou napařovací aparaturu pro laboratorní účely vyrobenou v roce 1964 a rekonstruovanou v roce 1968. Průměr recipientu 300mm, vakuový systém s difúzní vývěvou. Ventily s ručním pohonem. Aparatura sloužila až do roku 2014 jako školní laboratorní zařízení.

Kompletní dodávka
Rekonstrukce naprašovací aparatury UP871
    Rekonstrukce řídícího systému vakuové naprašovací aparatury TESLA UP871. Nový řídící systém typu SoftPLC, aplikován na průmyslovém PC s operačním systémem MS Windows a vybaveném dotykovou obrazovku. Jako komunikační rozhraní bylo využito osvědčených jednotek DataLab a systému ControlWeb 6.1. Komunikace s PC je realizována pomocí průmyslového Ethernetu.  Řídící software umožňuje plně automatický provoz aparatury, včetně automatického naprašování.

Vakuová napařovací aparatura BH90
    Rekonstrukce elektroinstalace a řídícího systému horizontální vakuové napařovačky pro napařování plastových a skleněných dílů. Rekonstrukce aparatury spočívala v generální opravě strojní části a doplnění kompletně nové elektrovýzbroje včetně plně automatického řídícího systému.
Vakuová napařovací aparatura UP827K
    Doplnění strojní části vakuové napařovací aparatury o elektroinstalaci a řídící systém. Aparatura uzpůsobena pro napařování bižuterie.

Konstrukční práce elektro · Programování SoftPLC aplikace · Vývoj systému na měření depozice tenkých vrstev pomocí krystalu
Vakuová napařovací aparatura UP827
    Doplnění strojní části vakuové napařovací aparatury o elektroinstalaci a řídící systém. Aparatura uzpůsobena pro napařování bižuterie.

Konstrukční práce elektro · Programování SoftPLC aplikace v prostředí Control Panel pro MS-DOS · Vývoj systému na měření depozice tenkých vrstev pomocí krystalu
Jiří Štěpán
Pohoří 213, CZ518 01 Dobruška
tel.: +420 603 903 521
Návrat na obsah