Elektrické vakuové průchodky - Vakuotechnika.cz

Přihlášený uživatel:Odhlásit
Přejít na obsah

Elektrické vakuové průchodky

    Sortiment elektrických vakuových průchodek je jeden z našich hlavních prodejních artiklů v oblasti vakuové techniky. Elektrické průchodky jsou vyráběny v nepřeberném množství provedení. Využívají se ve všech možných oblastech vakuových aplikací.
    Průchodky mohou být osazeny do všech běžně používaných přírub, nebo na zakázku do atypických přírub. Průchodky se vyrábí jak s volnými vývody, tak mohou být osazeny různými typy konekturů.
    V našem katalogu naleznete jen nejběžněji prodávané typy průchodek. Pokud potřebujete jinou průchodku než máme v katalogu, neváhejte nás oslovit s poptávkou. Nabízíme i výrobu zakázkových průchodek a multifunkčních průchodkových sestav.
    Tyto multipólové vakuové průchodky mají na straně atmosféry kruhový závitový konektor typu MIL-C-5015. Jednotlivé kontakty jsou od pláště průchodky izolovány a dimenzovány na 700V o max. proudovém zatížení 10A. Na straně vakua jsou volné vývody. Konektor typu MIL-C-5015 je součástí dodávky. Montáž průchodky se provádí pomocí příruby ISO-KF, těsnění a spojovací svorka není součástí dodávky.
    Průchodky s D-SUB konektorem jsou vyrobeny z nerezové oceli. Průchodka s přírubou KF 40, nebo KF 50 je osazena vložkou s 9 nebo 15 piny. Piny jsou dimenzovány na max. 500V / 3A na pin. Odpovídá specifikaci MIL-C-24308. Vložka je opatřena kolíky z obou stran. Protikusy konektorů nejsou součástí dodávky a objednávají se zvlášť.
    Jednostranné koaxiální průchodky pro HV a UHV použití. Na straně atmosféry je BNC konektor, na straně vakua je elektroda. BNC konektory pro připojení kabelu na straně atmosféry jsou součástí dodávky.
    Průchodky jsou určeny pro průchod termočlánku do vakuové komory. Na vakuové straně jsou volné vývody pro připojení drátových termočlánků. Na straně atmosféry jsou miniaturní termočlánkové konektory.
    Průchodky se vyrábí s jedním termočlánkovým párem, na straně vakua jsou volné vývody zakončené očky se šroubem z nerezové oceli pro připojení drátového termočlánku. Na straně atmosféry je termočlánkový pár opatřen mini konektorem. Pár napájecích vodičů je z obou stran ukončen volnými vývody.
Jiří Štěpán
Pohoří 213, CZ518 01 Dobruška
tel.: +420 603 903 521
Návrat na obsah